Markalarımız

Nautor's Swan

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu. Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme stratejisi için Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atayarak bir adım daha atmış oldu.


Brokerage

Teknik Servis

İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Didim, Yalıkavak, Turgutresi, Bodrum, Göcek, Fethiye, Finike ve Kaş servis noktalarıyla satış sonrası destek, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

Kampanyalarımız

   Devam eden kampanyalarımız

Hakkımızda

Jeanneau yelkenli yatlarının Türkiye Distribütörlüğünü 1996 yılından beri yürüten Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. Marmaris Albatros Marinadaki merkez ofisinde ve İstanbul Kalamış ofisinde satış, satış sonrası teknik servis ve ikinci el yat satışı alanında hizmet vermekte. Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris merkez olmak üzere İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

İskender Akbaş

topleisure blog

JEANNEAU  MARMARİS TANITIM GÜNLERİ
JEANNEAU MARMARİS TANITIM GÜNLERİ

JEANNEAU MARMARİS TANITIM GÜNLERİ Tarih: 8 - 9 - 10 - 11 Temmuz 2021


Hadi, el ele verirsek çevremizi denizde de karada da koruyabiliriz!
Hadi, el ele verirsek çevremizi denizde de karada da koruyabiliriz!

Hadi, el ele verirsek çevremizi denizde de karada da koruyabiliriz! Çevre kirliliği ve çevremizin bozulması, toplumumuzun önümüzdeki yıllarda giderek daha fazla karşılaşacağı başlıca zorluklardan biridir. Peki, gezegenimizin çevresel zorluklarına yönelik teknenizde alabileceğiniz önlemler nelerdir? Kirliliği önlemek, bitki ve hayvan yaşamına saygı göstermek, sürdürülebilir balıkçılık ve doğru deniz ürünleri tüketimi için teknenizde hem denizde hem karada atabileceğiniz adımları öğrenirsek, biz de bu hayati mücadelenin bir parçası olabiliriz.


Sanal Boat Show
Sanal Boat Show

Evinizden Sanal Boat Show Turu yapmaya davetlisiniz!


BİZİ TAKİP EDİN