seyir_m_j64.jpg
seyir2_j64.jpg
bordadan_j64.jpg
jeanneau64_j64.jpg
botgaraj_j64.jpg
yelken_j64.jpg
borda_j64.jpg
b_mstr_j64.jpg
banyo_j64.jpg
salon3_j64.jpg
galley_j64.jpg
banyo2.jpg
denizde.jpg
k_kabin_j64.jpg
j64_ba_mstr.jpg
k_master_j64.jpg
k_master2_j64.jpg
kokpit_j64.jpg
salon2_j64.jpg
salon_j64.jpg
guverte.jpg
seyir3.jpg
plan_d_2.jpg
plan_d_1.jpg
seyir_m_j64.jpg
seyir2_j64.jpg
bordadan_j64.jpg
jeanneau64_j64.jpg
botgaraj_j64.jpg
yelken_j64.jpg
borda_j64.jpg
b_mstr_j64.jpg
banyo_j64.jpg
salon3_j64.jpg
galley_j64.jpg
banyo2.jpg
denizde.jpg
k_kabin_j64.jpg
j64_ba_mstr.jpg
k_master_j64.jpg
k_master2_j64.jpg
kokpit_j64.jpg
salon2_j64.jpg
salon_j64.jpg
guverte.jpg
seyir3.jpg
plan_d_2.jpg
plan_d_1.jpg

JEANNEAU 64

TAM BOY 20.10m
GÖVDE BOYU 19.55m
EN 5.40m
SU ÇEKİMİ 2.95m
DEPLASMAN: 31000kg
STANDART MOTOR: 180 HP Volvo
YAKIT KAPASİTESİ: 825lt
SU KAPASİTESİ: 1000lt
YIL 2014
CE KATEGORİSİ: A12 / B13 / C18
TASARIM: Philippe Briand Yacht Design - Andrew Winch Designs - Jeanneau Design

SUPERYACHT TARZI
Ünlü tasarımcılar Philippe Briand ve Andrew Winch, zarif çizgileri, fonksiyonel yaşam alanları ve güverte seçenekleriyle hiçbir zaman modası geçmeyecek yeni bir yıldız yarattı.

Gerçek denizcinin teknesi olarak tasarlanan Jeanneau Yachts serisinin yeni yıldızı Jeanneau 64’te yelken yapmanın zevk ve heyecanını yeniden keşfedeceksiniz. Philippe Briand, daha fazla hız, denge ve iç hacim için güçlü bir omurgaya oturtulmuş modern gövde yapısını bu tekne için tasarladı.

Bu kategorideki diğer teknelerin aksine kumandası oldukça kolay ve rahattır. Özellikle dümen mahalline uzanan ıskota halatları tek bir merkezden yelkenlerinizi kontrol etmenizi sağlarken, farklı yelken planları, güverteye entegre sabit vinçler yelken seyrinizi yorucu bir uğraş olmaktan uzaklaştırıp tam bir keyif halini almasını sağlıyor.

Baş ve kıç pervaneleri ve güçlü motoru teknenizi her koşulda rahatlıkla yanaştırmanızı; seyir sırasında da konfor ve hızı bir arada hissetmenizi sağlar.

GÜVERTEDE YAŞAM
Tekne yaşantımızda vaktimizin büyük çoğunluğu açık alanlarda, havuzluk ve güvertede geçer. Denizde yaşam alışkanlıklarına bağlı olarak doğa ile bütünleşeceğimiz konforlu ve rahat alanlar dostlarınızla bir arada olabileceğiniz, aile ve arkadaş gruplarınızı keyifle ağırlayabileceğiniz yemek, dinlenme, güneşlenme alanları bu modelimizde titizlikle tasarlandı. Havuzluktaki günlük hayatınızı kolaylaştıracak lavabo, buzdolabı ve grill, güvertedeki keyfinizi, tekne içine inmek zorunda kalmadan doyasıya yaşamanızı sağlayacak… Geniş kıç aynalık ve güneşlenme alanları, farklı seçeneklerdeki şişme botunuzu kolaylıkla depolayabileceğiniz geniş bir garaj imkanı sunuyor.Yenilikçi açılır kıç platforma entegre edilen vinç sistemi ile şişme botunuz artık sorun değil. Daha spor bir görünümden hoşlananlar için yarı açık kıç aynalık opsiyonu da seçilebilecek güverte planı alternatifleri arasında.

CÖMERT ALANLAR
Detaylara ve malzeme seçimlerinde gösterilen titizlik Andrew Winch tasarımlarının temel özelliğidir. Teknedeki konfor ve yaşam kalitesi bu modelde en üst noktaya taşındı. Tekne sahibine tahsis edilen master kamara tercihinize göre baş ya da kıç tarafta yer alabilmektedir. Sunulan VIP misafir kamarası ise konuklarımızı üst düzeyde ağırlayabilmenize olanak sağlayacak. Her bir Kamaranın kendine ait geniş duş ve tuvalet kompartımanı, geniş ve ferah depolama alanları ve lüks donanımı teknede geçireceğiniz zamanların artmasını sağlayacak. Profesyonel mutfak alanı, ev tipi büyük buzdolabı, üst sınıf fırın ve ocak, ev tipi bulaşık makinası ve tüm diğer aksesuarlar ile ferah çalışma alanları, sevdiklerinize keyifli sunumlar yapmanızı sağlayacak Kaptan kamarası alternatifleri için birden fazla seçenek oluşturduk. Master kamara seçiminize uygun olarak baş tarafta personel kamarası ya da iskele kıç omuzlukta mürettebat kamarası alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Her iki versiyonda da personel kamarasına özel erişim sağlanmıştır. İç alanlarda ise çocuklu aileler için dört kişilik aile süiti, atölye bölümleri ve çamaşır ve depolama kompartımanları bu alternatiflerden bazıları Tercihlerimize özel tasarım Pek çok kumaş, ahşap iç mobilya ve dış yerleşim planı ve malzeme seçenekleri ile Jeanneau 64 üretim aşamasında tercihleriniz doğrultusunda inşa edilecek kişiye özel bir superyachttır. Maksimum ses izolasyonu ile inşa edilen ana makine kompartımanı tüm elektrik sistemleri pompaları, jeneratör vs, tüm yardımcı makinaları merkezde toplarken bunlara erişimi de kolaylaştırmaktadır. Konusunda uzman 120 mühendisin yıllar süren titiz çalışması, gelişmiş teknoloji ürünü Catia dizayn yazılımının teknolojik avantajları ile birleşince kusursuz, son derece emniyetli ve maksimum konfora ulaşan bir Jeanneau Yachts klasiği doğdu.

BİLGİ FORMU

JEANNEAU 64 ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.